Cine sunt câștigătorii galei “I Success – Femei de succes” 2020

Cine sunt câștigătorii galei “I Success – Femei de succes” 2020

Cea de a VII-a ediție a galei “I Success – Femei de succes” a avut loc vineri, 18 decembrie 2020 într-o locație exclusivistă din inima Bucureștiului, “Le Chateau” și a fost difuzată live pe 23 decembrie.
Gala I Success este cel mai important eveniment de recunoaștere a meritelor personalităților din domeniul public, cultural, artistic, dar și al oamenilor de afaceri din țară. Conceptul I Success a aparut în urmă cu 8 ani și dorește să aducă în atenția publicului reușite de top. Scopul evenimentului este de a deveni o comunitate de oameni excepționali care își pot împărtăși experiențele de viață la nivel personal și profesional într-un mediu de networking exclusivist.
Anual I Success organizează galele ,,Femei de succes”, ,,Bărbați de succes”, ,,Oameni de succes” si ,,Health, Beauty & Lifestyle Awards”.
Gala „I Success – Femei de succes” a fost organizată de Flavia Covaciu și Oana Irimia, producator al evenimentului fiind promotorul galelor Superkombat, Eduard Irimia.

Flavia Covaciu si Oana Irimia, organizatoarele galei.

Evenimentul a fost prezentat de Claudiu Constantin.

Claudiu Constantin

Artiștii Francisca Dulceanu, Ana Maria Petrișor, Giorgio Ciabattoni și dansatorii Raluca Țiplic și Răzvan Rigaleb au întretinut atmosfera.

Francisca ( Ciska)

 

Ana Maria Petrișor

Giorgio Ciabattoni

Raluca Țiplic și Răzvan Rigaleb

Au fost acordate 41 de premii personalitatilor din domeniul artistic, medical, frumusete, moda, stil de viata sanatos, televiziune si muzica.
Printre vedetele participante la gala I Success: Amna, Claudia Ghițulescu, Andreea Marin, Mira, Carmen Brumă, Ilinca Vandici, Florentina Opriș, Ana Maria Ababei, Liza Sabău.

LISTA COMPLETĂ A PREMIILOR ,, FEMEI DE SUCCESS”:

FILDIȘ MRINI – PREMIUL PENTRU INOVAȚIE ÎN DOMENIUL OFTALMOLOGIEI EDUCAȚIONALE FILD’OR EYE BOUTIQUE.

MĂDĂLINA BRINDUȘESCU – PREMIUL PENTRU CEA MAI BUNA CLINICA DE ESTETICA MINIM INVAZIVA – BEAUTY ART AESTHETICS.

 

CORINA TURCUMAN – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN TRAINING SI LAMINARE GENE KARINA LASHMAKER ACADEMY.

 

LIZA SABĂU – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN SHOW MATINAL „CU CAPU-N ZORI”.

 

CARMEN BRUMĂ – PREMIUL PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN PROGRAME DE SLĂBIT.

 

CARMEN BARCAN – PREMIUL PENTRU BEST WEIGH LOSS PROGRAM AND FACIAL THERAPY BY CARMEN BARCAN.

 

CRISTINA ALBU – PREMIUL PENTRU BEST NAIL ACADEMY – CRISS NAIL ART ACADEMY.

 

 

IRINA VOLUȚĂ – PREMIUL PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN DERMOPIGMENTARE.

 

IOANA CĂLIN – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN DESIGN VESTIMENTAR.

 

ELENA CUCICOVSCHI – PREMIUL PENTRU AUTOAREA CELUI MAI DE SUCCES PROGRAM DE LIFE-MANAGEMENT FEMININ DIN ROMANIA.

 

DIANA MEI-ROȘU – PREMIUL PENTRU BEST LASH TRAINER – DEE ACADEMY BY DIANA MEI-ROȘU.

 

IONELLA POSTELNICU – PREMIUL PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN STOMATOLOGIE – DOCTOR POSTELNICU DENTAL CLINIC.

 

DR. DIANA MIHAI – PREMIUL PENTRU PENTRU PERFORMANTA IN MEDICINA: OBSTRETICA-GINECOLOGIE.

 

MIRA – PREMIUL PENTRU CEL MAI DIFUZAT ARTIST POP AL ANULUI 2020.

 

IRINA APOSTOL – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN ARTA DESERTURILOR – ART DESSERT.

ROXANA TRUȚĂ – PREMIUL PENTRU BEST NAIL TRAINER.

 

ANCA CIORNEA – PREMIUL DE EXCELENTA IN DERMOPIGMENTARE – CIORNEA ANCA PMU ACADEMY.

 

AMNA – PREMIUL PENTRU PIESA „FIX AȘA CUM EȘTI”, CEA MAI EMOTIONANTA COLABORARE A ANULUI.

 

APREUTESE LOREDANA – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN MANAGER IN DOMENIUL TRANSPORTURILOR.

 

ELENA CARANFIL – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN FRUMUSETE – BEAUTY CONCEPT BY ELENA CARANFIL.

 

CLAUDIA GHIȚULESCU – PREMIUL PENTRU CEA MAI INDRAGITA ARTISTA DE MUZICA POPULARA.

 

ALEXANDRA DOBOȘ – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN COAFURĂ.

 

AIDA LORENA STANCIU – PREMIUL PENTRU BEST WEDDING BRAND – AIDA LORENA ATELIER.

 

INAS JAFFAR – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN BRAND DE PARFUMURI ORIENTALE: DUBAI DESIGN PARFUMURI.

 

TATIANA POVENSCAIA – PREMIUL PENTRU BEST INTERNATIONAL TRAINER – TATIANA POVENSCAIA ORIGINAL BRAND.

 

NONAID PÎNTEA – PREMIUL PENTRU BEST LAMI TRAINER – NONAID PÎNTEA ACADEMY.

 

BARBARA LANGELLOTTI – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN CREATIE VESTIMENTARA – BARBARA LANGELLOTTI ATELIER.

 

RUXANDRA ZAHARIA – PREMIUL PENTRU BEST LASH ARCADEMY – EVIDENT LASH ACADEMY.

 

ILINCA VANDICI – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN PREZENTATOR TV.

 

IULIANA GROSU – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN FRUMUSETE – GIULIA BEAUTY ACADEMY.

 

MARIA SÂRBU – PREMIUL PENTRU BEST ASTROLOGER AND PERSONAL DEVELOPMENT COACH.

 

SIMONA CHIȚAC – PREMIUL PENTRU CEA MAI RAPIDA DEZVOLTARE SI INOVATIE – LEGACY MED.

 

ANA MARIA ABABEI – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN FOLCLOR –  ACADEMIA DE MUZICA AMA MUSIC SCHOOL.

 

OLGA BEZNOS – PREMIUL PENTRU EXCELENTA IN DERMOPIGMENTARE – BEZNOS STUDIO – REPUBLICA MOLDOVA.

 

OANA PLEȘU – PREMIUL PENTRU BEST NAIL ARCHITECHTURE – BALLAMI.

 

 

FLORENTINA OPRIȘ – PREMIUL PENTRU ,,INSPIRATIE PENTRU GENERATIE”

 

DANA CARAMITRU – PREMIUL PENTRU PERFORMANTA IN MODA – 4YOU BY DANA CARAMITRU.

 

DANIELA ȚĂRANU – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN MAKE-UP ARTIST AL ANULUI 2020.

 

ANDREEA MARIN – PREMIUL PENTRU CEA MAI BUNA EMISIUNE MOTIVAȚIONALĂ – „NU EXISTĂ NU SE POATE!”.

 

RAMONA MIHAELA VARTOLOMEI – PREMIUL PENTRU „CEL MAI CREATIV DESIGNER VESTIMENTAR” – BRANDUL RAMELLE.

 

LARISA TĂNASE – PREMIUL PENTRU CREATOAREA SPRANCENELOR FERICITE – SIMETRIC BEAUTY.

 

Partenerii evenimentului:

Le Chateau

La Cocoș

Kayus Bușteni

 

COMMENTS

DISQUS: 0